Про нашу фірму

Ви заслуговуєте найкращу юридичну допомогу!

"Юриспруденція для нас – не просто професія і бізнес. Це мистецтво, в якому творча складова є такою ж важливою, як і знання."

Юриспруденція - це вміння віртуозно вирішувати проблеми не тільки за допомогою загальновідомих, але і самостійно винайдених інструментів. Це процес створення справжніх правових шедеврів.

Ми пишаємося нашими професійними досягненнями за період десятирічної практики, однак, незважаючи на отриманий досвід, продовжуємо наполегливо працювати, всебічно вдосконалюючи свою майстерність. Юридична фірма «Соломонюк та Партнери» – це команда досвідчених професіоналів, ключовими принципами роботи яких є: порядність, чесність, добросовісність, відповідальність, справедливість.

Юридична фірма «Соломонюк та Партнери» пишається заслуженою репутацією надійного партнера. Клієнти компанії з абсолютною довірою покладаються на наш професіоналізм і досвід у вирішенні юридичних питань, адже з моменту заснування компанії ми впевнено і послідовно підтверджуємо цей статус успішної юридичною практикою і визнанням серед лідерів ринку правових послуг Київської та Житомирської області.

Ми виступаємо юридичним радником для компаній та фізичних осіб, що потребують підтримки у супроводі великих угод та масштабних спорів, а також у поточній операційній діяльності компаній та поточних справах фізичних осіб.

Ми входимо до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних фірм, що надають повний спектр юридичних послуг у Київській та Житомирській області. Ми досягли цього завдяки залученню найкращих фахівців у різних галузях права, інноваційності та неухильному дотриманню етичних стандартів у відносинах з клієнтами.

Серед спеціалізацій фірми – корпоративне, податкове, банківське і фінансове, трудове, кримінальне, інтелектуальна власність, господарське право, представництво в судах, нерухомість та ін.

Юридична фірма «Соломонюк та Партнери» представляє інтереси багатьох клієнтів в Україні та за кордоном.

Наша місія – допомагати нашим клієнтам фокусуватися на розвитку бізнесу, ми заберемо на себе всі юридичні аспекти та допоможемо Вам у вирішенні всіх проблем. Маючи глибокі галузеві знання, ми пропонуємо юридичні рішення, що створюють комфорті умови для ведення бізнесу наших клієнтів і допомагають їм успішно долати виклики.

Святослав Соломонюк

Адвокат, керівник юридичної фірми

Замовити консультацію

Загальний досвід кожного нашого працівника складає понад 10 років

Багато років успішно захищаємо права громадян

Ми спеціалізуємось у всіх галузях права в цивільному, адміністративному, господарському та кримінальному правах.

90%

справ виграно

і це тільки за минулий рік

взято участь у більше

100

справах кожним з наших працівників у минулому році

1000

годин проведено в судах

і це тільки за минулий рік

5 M

грн стягнутих коштів

в позовах майнового характеру

Замовити консультацію зараз!

Залиште заявку і ми неодмінно з Вами зв'яжемося